Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Na rynku finansowym, dostępnych jest bardzo wiele kredytów gotówkowych, przeznaczonych na cele konsumpcyjne, nie związane z działalnością gospodarczą. Szczególnie w sytuacji, gdy pilnie potrzebuje się gotówki np. na remont łazienki, albo zakup telewizora, wzięcie szybkiego kredytu jest dobrym rozwiązaniem.

Dzisiaj chciałbym przedstawić właśnie ranking kredytów gotówkowych na styczeń 2018. Oto moim zdaniem najkorzystniejsze oferty kredytowe przy najniższym RRSO.
Kwota kredytu wynosi 5000 zł na 25 rat stałych, miesięcznych.

Najlepszą ofertę ma BGŻ PNB Paribas z RRSO wynoszące 14,47% i prowizją 6,90%. Zaletą tego kredytu jest możliwość wcześniejszej spłaty, bez dodatkowych kosztów. Bank ponad to nie wymaga zakładania rachunku bankowego. Mały minus za brak wakacji kredytowych.

Dobra propozycje ma również mBank, z RRSO wynoszącym 15,68%. Przyznaję mBankowi dużego plusa, za możliwość załatwienie wszystkich formalności online, a także potwierdzenie danych i akceptację umowy, następującą przez SMSa.

Kolejne miejsce przyznaję bankowi Pekao za ekspresową pożyczkę
i szybką weryfikację wniosku. RRSO to w tej ofercie 15,78%.
Przedostatnie miejsce w moim rankingu zajmuje PKO Bank Polski, gdzie RRSO wynosi 16,59%. Zaletą jest szybka weryfikacja wniosku.
Nie potrzeba też zaświadczenia o zarobkach.

Ostatnie miejsce przyznaję dla Citibanku, za RRSO wynoszące 17,45%. Oprocentowanie też jest korzystne, na poziomie 7,40%. Jednak tutaj małą niedogodnością są formalności, które są czasochłonne, ponadto Citibank wymaga zaświadczenia o zarobkach,przy każdej kwocie pożyczki gotówkowej.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *