Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

W listopadzie 2017 ranking kredytów gotówkowych opiera się głównie na najbardziej stabilnych i sprawdzonych pozycjach. Pod uwagę brany był m.in. okres kredytowania, oprocentowanie, maksymalna kwota pożyczki i szybkość wpływu gotówki, a także ilość niezbędnych formalności.

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

W ofercie BGŻ BNP zwraca uwagę sprawność i bezpieczeństwo usługi kredytowej. Możliwość pożyczki gotówkowej nawet do 200 000 zł z bardzo niskim oprocentowaniem. Wstępną decyzję uzyskać można już przez telefon.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Produkt finansowy Alior Banku charakteryzuje się długim okresem kredytowania, nawet do 5 lat. Kredytobiorca może ubiegać się nawet o 200 000 zł pożyczki. Do zalet należą ograniczone do minimum formalności oraz niskie oprocentowanie – tylko 5%.

3. Eurobank – Wypożyczka

W Eurobanku starać można się o kredyt już od 500 zł do nawet 120 000 zł. Zaletą jest długi okres kredytowania, nawet do 108 miesięcy. Wszystkie formalności załatwić można w kilkanaście minut.

4. PKO BP – Mini Ratka

Zaletą oferty kredytowej PKO BP jest długi okres kredytowania, który może wynieść nawet do 96 miesięcy. Kredytobiorca ma prawo do uzyskania nawet 120 000 zł pożyczki. Minimum formalności.

5. InBank – Kredyt Gotówkowy

Możliwość bezpiecznej pożyczki online od 2 000 do aż 50 000 zł, bez wychodzenia z domu. Niskie RRSO, brak opłat za wcześniejszą spłatę kredytu i opłat dodatkowych związanych z ubieganiem się o pożyczkę. Okres kredytowania aż do 72 miesięcy.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *